Cisco - PWR-C45-6000ACV - Power Supply 6000W AC
Write a Review
Have questions?
Adding to cart… The item has been added
SKU:
PWR-C45-6000ACV
Availability: In Stock
Weight: 8.00 LBS
Shipping: Calculated at Checkout
PWR-C45-6000ACV - Cisco - 6000-Watt AC Power Supply for Catalyst 4500
Details
Output Voltage: 3.3 V DC12 V DC-50 V DC
Output Power: 6000 W
Height: 2";Width=3.3""